„Вила Ямбол“ спечели рекордните...

Признание от френски експерти нареди вината на Ямбол...

Цитиридис си присади коса

Тв водещият Николаос Цитиридис предприе важна стъпка в...

Деси Зидарова тръгна по светски събития

отпечатай новината

27.10.2014 10:52 | Видян 2618 пъти

Деси Зидарова тръгна по светски събития

Истинско нашествие от миски бе откриването на най-новият клуб в София- "Еxchange", който отвори врати на 23 октомври, пише blife. "Мис България 2007" Юлия Юревич","Мис България 2012" Габриела Василева и моделката Деси Зидарова и Велина Узунова се откроиха сред тълпата, дошла да види заведението.

Най-голяма впечатление направи Деси Зидарова, която дълго време избягваше шумните партита. Манекенката, която се раздели със съпруга си Мишо Младжов, се покри от медиите и отказваше интервюто по темата.

За да пожелаят попътен вятър на заведението на партито пристигнаха още десетки родни бизнесмени, примата Глория, актьорът Герасим Гергов, известен като Гущера от "Под прикритие" и много други. Атрактивната програма в деня на откриването бе поверена в ръцете на Веси Бонева, Ториа, Shosho и Чарли.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !