НАЙ-НОВИ
Супербоул стрикърът Юри Андраде...
Юри Андраде, който през 2021 г. нахлу на терена по време...
МВР при Рашков издало разрешения за...
Официалната справка по случая „Петрохан“ разкрива...
принц Уилям бил черноработник преди години
05.11.2014 10:24 | Видян 1411 пъти
Принц Уилям тайно работил като дърводелец и готвач преди десетина години, след като завършил университетското си образование, съобщава Contactmusic. Той работил инкогнито около седмица и нещо в имението на аристократическия замък Чатсуърт в графство Дарбишър. Две седмици след като се дипломирал през 2005 г., тогава 23-годишният принц започнал работа в замъка на графа и графинята на Девъншър. Той правел плодови курабийки в кухнята на имението.
Тези подробности бяха разкрити в книгата на Кристин Робинсън, посветена на замъка Чатсуърт. Авторката работила в продължение на 40 години в него. Тя станала свидетелка на пристигането на принца, който отначало се трудел в градината, след това преминал в кухнята. Там помагал на готвачите в приготвянето на плодови курабийки и на кифли с пълнеж от наденички. Той бил облечен като всички останали работници и се хранел с тях с пържена риба и картофки.
В замъка щели да играят балетна постановка и сцената се оказала твърде тясна. Тогава принц Уилям влязъл в ролята на дърводелец и помогнал за разширяването й, пренасяйки дъски и талпи. Замъкът Чатсуърт е туристическа атракция и е отворен за публиката. Мнозина от посетителите, сред които две възрастни дами, направили забележка на младия принц, че просто е двойник на сина на Чарлз и Даяна. Той под сурдинка им признал, че "грешката им е вярна".
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Сестрата на Кейт разкри тайната на сексапилното тяло
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
