Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Австрийска банда се подигра с Путин /ВИДЕО/

отпечатай новината

26.02.2015 11:59 | Видян 1293 пъти

Австрийска банда се подигра с Путин /ВИДЕО/

Руският президент  Владимир Путин се превърна в пуйка. Така излиза от парчето "Wladimir (Put Put Putin)" на австрийската банда  Rammelhof . На немски "puten” означава  пуйка ,  а германците използват  'put put put' да викат кокошките.

Идеята на  групата е да осмее големите страни, в които демокрацията е илюзия и тези държави тероризират по – малките. "Русия държи на каишка всички съседи, с изключение на Украйна", се пее в песента.  Изпълнителите "подкачат"  Москва и за анексирането на Крим. В припева обаче се споменават и други  "силни лидери"  - "Мути" в Германия, т.е. Ангела Меркел и Обама в САЩ.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !