Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Емилия изпадна в тежка депресия

отпечатай новината

06.03.2015 10:38 | Видян 3007 пъти

Емилия изпадна в тежка депресия

Фолк звездата Емилия се депресира след наградите на ТВ „Планета". Блондинката се опита да обере овациите със стар баладичен хит на бившата фолкаджийка Вероника, но се оказа, че това беше грешен ход.

Почитателите на Еми я оплюха, макар тя съвсем законно има правото да изпълнява „Втори дубъл“, тъй като си е платила. Критиците заявиха, че е проява на наглост от нейна страна, а тя не може да го преживее, което е я довело до депресия, пише „България Днес“. Дори Емилия обмисля да се откаже от правата за ретро парчето.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !