Ферари на Ерик Клептън обявено за...

Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...

Наследникът на Ray-Ban иска пълен...

Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...

Ева чака Гого да я прибере

отпечатай новината

16.03.2015 15:21 | Видян 1369 пъти

Ева чака Гого да я прибере

Певицата Ева Найденова още плаче за починалия си съпруг Гого всеки ден, въпреки че от смъртта му измина повече от година. Тя сподели, че двамата били свързани като един човек.

"Аз се чувствам половина. Но той е смен, аз го усещам", каза тя. Ева призна още, че често си говори с покойния си съпруг. "Казвам му, че го обичам. Казва ми, че и той ме обича и го моля да ме прибере по-рано", заяви тъжно певицата.

Все пак тя и дует "Шик" активно се готвят за концерта в НДК в памет на Гого. На него ще има много гости, сред които както утвърдени изпълнители, така и млади таланти.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !