Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Попето сложи зимнина

отпечатай новината

27.11.2015 12:03 | Видян 2009 пъти

Попето сложи зимнина

Славата на несериозни и безотговорни мъже, която се носи на футболистите, изобщо не се отнася за национала Ивелин Попов. Звездата на руския "Спартак" лично се погрижи за зимнината на семейството си при последния си кратък престой в София. Намерил пролука в програмата си със "Спартак" и я уплътнил с рейд из зеленчуковите борси в София. Ивелин накупил три чувала с около двайсетина зелки. Оказало се обаче, че за това количество не му достига един бидон, за да зареди киселото зеле за празничните зимни трапези.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !