Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Закопчаха колата на Джино

отпечатай новината

24.02.2016 10:13 | Видян 2657 пъти

Закопчаха колата на Джино

Заскобиха колата на победителят от "VIP Брадър" Джино Бианкалана. 33-годишният бизнесмен сам се похвали за сложената жълта метална решетка като качи няколко снимки на  Мерцедеса си, S класа 2007 година.

Червеното возило Джино паркирал в центъра на столицата без да изпрати SMS за синята зона. Служителите за Центъра за градска мобилност видяли нарушението на Джино и сложил скоба на колата.

Бианкалана направи фотосесия с колата си, скобата, служителя, който му я е сложил и този, който я е махнал.

Любимата звезда на България озаглави фотосесията "I am free" (в превод: "Аз съм свободен").

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !