Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

"Фейсис“ тръгват на турне

отпечатай новината

04.12.2008 11:34 | Видян 1824 пъти

Китаристът от „Ролинг стоунс“ Рони Ууд потвърди, че събралата се отново рок-група „Фейсис“ е готова да започне турне.

Преди да се присъедини към „Ролинг стоунс“, Рони беше един основателите на „Фейсис“ заедно с Род Стюарт.

На мястото на басиста Рони Лейн, който почина през 1997 г., щял да опъва струни Флиа от „Ред хот чили пепърс“.

Мястото на Лейн искаха да заемат мнозина басисти, но Флиа е най-добрият, заяви Рони Ууд. Освен турнето събралата се отново банда ще прави и нов диск.

Рони обаче не се е отказал от „Ролинг стоунс“, а напротив – те кроят нови планове.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !