НАЙ-НОВИ
Маколи Кълкин за бащинството и...
Маколи Кълкин откровено разказа колко важно значение е...
Италианската прокуратура погна Васил...
"Ще върне всичко"! Тези думи на италианската прокуратура...
300 гости на рождения ден на щерката на Драгана Миркович
13.06.2016 14:20 | Видян 2833 пъти
Сръбската турбо фолк легенда Драгана Миркович организира внушително бляскаво парти за 250 бона в евро във Виена за 14-я рожден ден на дъщеря си Мануела. Грандиозното тържество се състоя преди броени дн и в един от най-скъпите хотели в австрийската столица "The Ritz-Carlton."
На покрива на хотела, който предлага невероятна панорамна гледка към целия град, се събраха повече от 300 гости - приятели, роднини и известни личности, пристигнали от всички краища на света, за да уважат празника на звездното семейство. Те останали възхитени от изисканата декорация с красиви фотографии на рожденичката, шестстепенното гурме меню и изящната 7-етажна торта, поднесена на фона на впечатляващи фойерверки.
Според сръбските медии, за пищното гала събитие иконата на балканската сцена и съпругът й Тони Биелич са се бръкнали с над 250 000 евро. Само трите дизайнерски тоалета, които дъщерята на Драгана е сменила по време на вечерта, възлизат на 35 000 евро.
А във връзка с подаръка, който е получила девойката за празника, звездата сподели: „Не обичам да говоря за подаръци, защото те не са най-важното нещо за дъщеря ми. Важно е да се събере цялото семейство. И двете ми деца са много скромни, те обичат приятелите си повече от самите подаръци".
Драгана Миркович ще направи концерт у нас на 16 декември в зала „Арена Армеец".
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
