Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ченгета отведоха Емилия

отпечатай новината

07.07.2016 15:01 | Видян 2692 пъти

Ченгета отведоха Емилия

Със странен статус се изяви Емилия във "Фейсбук" онзи ден. Написаното от жената на Коко Динев бе толкова абсурдно, че звучеше като виц. Самата певица не уточни дали разказва автентична случка или се шегува."Вървя си в супер настроение по улицата и изведнъж ме спират две ченгета: "Тръгвай с нас за свидетел!". И тук чувството за хумор ме подведе: "Що, да не се жените?", гласеше постът на пайнерката в социалната мрежа.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !