Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кийра Найтли: От 5 години нося перуки

отпечатай новината

24.08.2016 16:23 | Видян 2720 пъти

Кийра Найтли: От 5 години нося перуки

Актрисата Кийра Найтли разкри, че в последните 5 години й се налага да носи перуки.

“По време на кариерата ми трябваше да си боядисвам косата във всички възможни цветове заради различните филми, в които участвам. Тя не издържа и започна да пада. Последните пет години нося перуки и трябва да кажа, че това е най-хубавото, което се е случило с косата ми“, обяснява 31-годишната актриса.

Състоянието на косата й се подобрява постепенно, докато не забременява. След като ражда дъщеричката си Еди през пролетта на 2015 година, тя отново трябва да носи перуки.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !