НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Обама танцуват на Джако за Хелоуин
02.11.2016 10:07 | Видян 1588 пъти
Ученици от местни училища и деца на военни дойдоха маскирани, семейство доведе дори кучето си, маскирано с лъвска грива, а малко момче се беше дегизирало като самия президент.
Близо час президентът раздаваше шоколадчета с логото на Белия дом, а първата дама – сладки. Обама каза на шега на няколко младоци, че поне на Хелоуин се надява да не обръщат внимание на проповядваното от първата дама здравословно хранене.
„Сладкиш за всеки“, провикна се Мишел Обама сред бурни ръкопляскания. След ритуала „беля или лакомство“, ученици, маскирани като зомбита, танцуваха под звуците на „Thriller“ на Майкъл Джаксън, като президентът и първата дама също опитаха няколко танцови стъпки. Вижте танцуващата президентска двойка ТУК!!!
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
