Мадона с коледна фотосесия

Мадона предизвика реакции в мрежата с коледна фотосесия...

Коледата на Роналдо и Джорджина

Джорджина Родригес повдигна завесата към един от...

Селена Гомес отмъкна гадже на Бела Хадид

отпечатай новината

12.01.2017 10:57 | Видян 1473 пъти

Селена Гомес отмъкна гадже на Бела Хадид

Селена Гомес и рапърът The Weeknd изглежда са новата двойка в света на шоубизнеса, пише tialoto.bg. Поп звездата и бившият приятел на модела Бела Хадид бяха уловени от папараците да се целуват и прегръщат нежно из улиците на Санта Моника, Калифорния.

В момента 24-годишната Селена и 26-годишният музикант от Канада не работят по общ проект, така че близостта им не е породена от работни ангажименти.

Двамата бяха забелязани във вторник на излизане от романтичния италиански ресторант Giorgio Baldi, който е любима дестинация на влюбените.

The Weeknd се раздели със сестрата на Джиджи Хадид в края на миналата година, след 2-годишна връзка. Колкото до Селена, след бурната ѝ връзка с Джъстин Бийбър, тя не е имала сериозно гадже.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !