Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Епизод VIII Междузведни войни ще се казва "Последният джедай"

отпечатай новината

24.01.2017 12:02 | Видян 2075 пъти

Епизод VIII Междузведни войни ще се казва

Сценаристът и режисьор на "Междузвездни войни" Райън Джонсън обяви, че на 15 Декември е премиерата на епизод VIII и той ще носи заглавието "Последният джедай". Из форумите посветени на култовия филм се появиха веднага хиляди коментари, като най-често "говорещите" там прогнозират, че този епизод ще опише по един вълнуващ начин смъртта на Люк, защото няма повече какво да се случи. Особено след като Кари Фишър, или принцеса Леа Органа умря от инфаркт със завършването на снимките.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !