Китайски говори внучката ми: Путин

Хит по време на срещата на руския президент Владимир...

Милиардер остави децата си без пари...

Милиардерът Павел Дуров, който основа Телеграм, заяви,...

Ума Търман спечели попечителството над дъщеря си

отпечатай новината

31.01.2017 14:19 | Видян 1369 пъти

Ума Търман спечели попечителството над дъщеря си

Ума Търман получи пълно попечителство над 4-годишната си дъщеря Луна. Върховният съд на щата Ню Йорк отсъди, че бащата на детето – френският милиардер Арпад Бюсон, ще може да се вижда с него веднъж месечно.

Актрисата и бившият й партньор се съдеха за попечителството над малкото си момиченце в продължение на три години. Бюсон обвини холивудската актриса, че има психично заболяване и че смесва успокоителните си хапчета с алкохол. Той заяви и, че Търман е записала детето в училище с лоши условия, а той би могъл да му осигури много по-елитно школо в Европа.

Веднага след раздялата им през 2014 г. френският бизнесмен заяви, че не може да понася отсъствията на жена си, която винаги е на снимки и заяви, че иска да поеме цялата грижа за Луна. Той обяви, че именно натоварения график на актрисата й пречи да се грижи добре за дъщеря им.

Ума и Арпад започнаха да се срещат през 2007 година, след като се запознават в Италия. Пет години по-късно се ражда малката Луна. Двамата два пъти се разделяха и събираха. 53-годишният милионер има и двама сина, от връзката си с австралийския модел Ел Макферсън.

missbloom

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !