Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ева Лонгория побеляла още на 18

отпечатай новината

23.02.2017 12:51 | Видян 2059 пъти

Ева Лонгория побеляла още на 18

Красивата актриса и посланик на красотата на "Л'Ореал" Ева Лонгория призна, че прикрива белите си коси откакто е на 18.

В американското ток шоу "Дъ вю" тя сподели още, че причината за ранното й побеляване е всъщност ген, който е взела от майка си, пише ПИК. Оттогава тя се боядисва на всеки две седмици и по-малко.

"Някъде на 18 години вече косата ми беше изцяло бяла - благодаря ти, мамо", изсмя се тя по време на участието си в предаването.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !