Йона на Силвиу Пуркарете – само на 7...

Йона вика името си, но ехото отвръща само с „Йо“. Това е...

Мария Феликс: Мексиканската дива...

Проследете вълнуващата история на грандамата на...

Изхвърлят играч на ЦСКА заради сексуални мераци

отпечатай новината

13.01.2009 11:30 | Видян 2354 пъти

Изхвърлят играч на ЦСКА заради сексуални мераци

Откровенията на юношата на ЦСКА Павел Виданов, че желае да прави секс в самолет накарало Димитър Пенев да изпадне в истинска ярост. Младият талант обясни пред няколко спортни медии, че след като вече е правил секс на плажа и в асансьор, сега е ред на същите горещи сцени, но в самолет.

Изказването на Виданов обаче не се хареса на Димитър Пенев, който гневно се развикал: "Изчезвай, събирай си багажа и да те няма от стаята''. Горещите фотосесии, в които участваха играчите на ЦСКА били твърдо отхвърлени като проект от Пената. А необмисленото поведение на Виданов се оказало капака на тенджерата. То довело специалиста от Мировяне до заповед към юношата да направи опровержение на думите си по медиите.

"Такива играчи не искам в състава си. Първо еротични снимки, сега и такива изказвания, няма да търпя повече подобни своеволия", завършил гневно Пенев тирадата си пред останалите играчи на шампионите в Банско, съобщи donbalon.eu.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !