НАЙ-НОВИ
Лена остави Киро сам и реве пред СОС
Лена Бориславова, която въпреки многократното си...
Майка посвещава живота си на...
Премиерната турска поредица тръгва на 27 юни (петък) и...
Объркаха Лара Фабиан със съпругата на христо Стоичков
23.05.2017 10:46 | Видян 944 пъти

Певицата, изпяла великата балада Je T’aime, наскоро разкри в интервю пред френска медия, че непосредствено преди последния й концерт в Лондон, са я объркали със съпругата на Камата.
Магнетичната изпълнителката сподели, че преди да излезе на сцената на Eventim Apollo, е била помолена за автографи от група испански фенове.
Свикналата с любовта на почитателите си Лара Фабиан не вижда нищо необичайно, но не очаква да се обърнат към нея с името Мариана. В резултат на комичната ситуация хитовата певица разбира, че между нея и жената на култовия фитболист Христо Стоичков има огромна прилика.
Догодина Лара Фабиан пристига в София за концерт на 27-и март 2018 в Зала 1 на НДК, където е възможно отново да има объркани фенове, търсещи автограф от Мариана Стоичкова.


свързани новини
Лара Фабиан се завръща в София, за да представи нов албум
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !