Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Никол Кидман си похапва насекоми

отпечатай новината

30.06.2017 14:38 | Видян 2850 пъти

Никол Кидман си похапва насекоми

„Аз съм от този тип хора, които могат спокойно да участват в риалити формат като „Survivor”. Няма да съм много добра в катеренето, защото не ме бива във физическата час, но пък бих могла да ям всичко. Това май е скритият ми талант“, заяви в интервю Никол Кидман.

В един от първите филми, които е снимала, героинята й трябвало да яде малки бели червейчета. „Сама пожелах наистина да ги ям, дори ми беше вълнуващо и забавно“, допълни 50-годишната актриса.

Тя е хапвала и всякакви видове буболечки, без изобщо да се притеснява или погнусява. „Дайте ми хлебарка и ще я изям. Дайте ми паяк и ще го изям. Опитвала съм всички възможни буболечки. Просто съм по-приключенски настроена“, каза Кидман.

Източник и снимка: eva.bg

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !