НАЙ-НОВИ
Новата изгора на Батиста е Мария...
Бившата звезда на WWE и актьор Дейв Батиста предизвика...
Ето я Александра Богданска на...
Александра Богданска за втора поредна година блесна на...
Тео Ушев анимира 25 минути от Пумпал
14.07.2017 09:30 | Видян 1611 пъти

Тео Ушев ще анимира 25 минути от дебютния си пълнометражен игрален филм Пумпал, съобщава агенция Монитор. Сюжетът на лентата е вдъхновен от едноименния роман на Владислав Тодоров, който ще бъде и сценарист на проекта, вече одобрен за финансиране от НФЦ.
„Искаме да снимаме няколко комунистически храмове в Румъния, Македония и Сърбия, така че все още търсим и копродуценти от тези страни, както и от други държави на Балканите“, обясни Тодоров пред filmneweurope.com.
Действието в Пумпал ще представи един по-мрачен свят, на самия предел на човешката история. Жанрът на филма е научна фантастика, а снимките ще се проведат в България, Сърбия, Македония и Румъния. Стартът ще бъде даден през есента на 2018 г. Освен Пумпал за финансиране от НФЦ се пребориха и 11 други проекта.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !