НАЙ-НОВИ
Почина холивудският актьор Майкъл Медсън
На 67 години от инфаркт е починал американският актьор...
Чарлийз Терон сподели за еднократна...
Чарлийз Терон разкри подробности за личния си живот и...
Гимнастичката Цвети изчезна
21.07.2017 10:44 | Видян 1592 пъти

Запознати твърдят, че златното момиче изпаднало в нова депресия, спомняйки си фаталния ѝ скок от балкона на родния ѝ дом.
Цвети не могла да понесе и противоречивите мнения, които, след като си стъпи на краката и оздравя почти напълно, породи масово с поведението си.
Шампионката бе критикувана предимно за фолкаджийския си външен вид и разюзданото си поведение по нощните барове на София, чиито посещения тя оправдаваше с факта, че през годините на усилени тренировки не е имала възможност да се порадва на никакви младежки забавления.
Откакто се депресирала, Цветелина престанала с обиколките по дискотеките и екскурзиите в чужбина. Не излизала навън дори с приятеля си – футболиста Александър Любенов. Не вдигала телефона на приятелките си и не откликвала на поканите на бившите си съотборнички, които вече летуват дружно край морето.
Близките на Стоянова също били изплашени от рязката промяна в настроението ѝ. Баба ѝ, която била единственият човек, който бил наясно с мотива ѝ да полети от 6-ия етаж, отново била изправена на нокти.
По време на възстановяването си златното момиче работело с десетки психолози, но подобрението било моментно и тя все още получавала кризи. Заедно с желанието ѝ за социален живот си отишло и това да се занимава със свой бизнес, чиито основи гимнастичката тъкмо бе започнала да поставя.
Цвети даде заявка, че ще се занимава с мода, предлагайки ново поколение дънки, декорирани с камъни уникати. И тази дейност фаталната шампионка зарязала. Единственото, от което все още не се била отрекла, бил договорът със столична клиника за естетична медицина, чието рекламно лице станала срещу добра сума пари.


свързани новини
Цвети Стоянова напазарува бижута за 6 бона
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !