НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
Диви прасета саботират клипа на Емилия и Тони Стораро
24.08.2017 10:54 | Видян 2396 пъти
 
            Терен на „Как да изтрезнея“ дадоха звукозаписното студио в дома на Тони, както и няколко клуба в страната, тъй като натовареният график на изпълнителите позволява камерата на режисьора Николай Скерлев да се завърти само по време на техни участия. След концерт в Смолян и 200-километрово пътешествие обратно към столицата, Стораро излиза заедно с Емилия за шоуто й в Студентски град.
„Някои кадри оттам отпаднаха, режисьорът прецени, че не са достатъчно добри“, уточниха от обкръжението на звездите пред „Монитор“. Затова снимачният екип се мести в пловдивски клуб, където този път бившата муза на Коко Динев гостува на участие на колегата си. „Шегуваха се постоянно. Шест дни им отне заснемането на клипа, което е с няколко пъти повече време, отколкото обикновено е необходимо за това“, добавят още близки на певците.
Заради забавянето пък се налага монтажът да бъде направен само за един уикенд, а видеото към „Как да изтрезнея“ може да бъде гледан от началото на седмицата по Планета тв. В момента се монтира и друг клип - с бекстейдж кадри, които също ще направят премиерата си съвсем скоро.
Източник: Монитор
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					