НАЙ-НОВИ
Бившият съпруг на Никол Кидман...
Кийт Ърбан след развода си с Никол Кидман е започнал да...
Глория възроди „Радост-тревога“ в...
Глория възроди емблематичната си песен „Радост-тревога“...
Емили Ратайковски рекламира Kerastase
19.01.2018 17:23 | Видян 2237 пъти
Моделката Емили Ратайковски оскърби грубо хората, които се борят със сетни сили с рака. Манекенката качи снимка на страницата си в Инстаграм, под която написа: "Косата е фундаментът на красотата, женствеността и самобитността. Радвам се да съобщя, че станах лице на Kerastase. Да живее хубавата коса!"
Постът на Емили предизвика вълна от негативни отзиви, съобщават осведомителните агенции. Потребителите са възмутени, че тя определя като "фундамент на красотата" именно косата.
Тези думи са оскърбили чувствата на хората. Много коментари гласят, че болните от рак жени не са виновни, че нямат коса, но липсата на прическа не ги прави некрасиви.
Вълната от недоволство е заставила Емили Ратайковски да смени надписа под снимката си и да напише: "Радвам се да ви съобщя, че станах лице на Kerastase. Да живее добрата коса!"
Източник: БЛИЦ
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Екстравагантно парти за 43-ия рожден ден на Лео
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
