Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Джоли заведе децата на увеселителен парк в Англия

отпечатай новината

28.05.2018 17:41 | Видян 2692 пъти

Джоли заведе децата на увеселителен парк в Англия

Анджелина Джоли заведе 9-годишния Нокс и 11-годишния Шило в тематичния увеселителен парк Леголенд в Уиндзор. Актрисата е в Лондон за снимките на Господарката на злото 2, но намери време да се позабавлява с децата си.

Джоли бе с дебело яке заради хладното време, докато наблюдаваше през тъмни очила пиратските приключения на децата си. В момента текат делата за развод и родителски права с Брад Пит.

"Джоли не е щастлива, въпреки че до седмица ще приключени детайлите около развода", сподели източник пред  New York Post.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !