НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Азис награби двойничка на Наоми Кембъл
17.09.2018 17:15 | Видян 3014 пъти
След новата му песен и клипа към нея с участието на актрисата Цветана Манева, която събуди разпалени дискусии сред обществото, и изненадата, че ще бъде водещ във „ВИП брадър“, Азис отново привлече вниманието към себе си, пише "България Днес".
Васко пусна поредица от снимки с шоколадови девойки, а на един от фотосите се целува с двойничката на модела Наоми Кембъл. „ Шоколад ли ядеш, Васко“, пошегуваха се последователи в инстаграм.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
