Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Синът на Марадона е в реанимация заради COVID-19

отпечатай новината

26.11.2020 11:44 | Видян 1338 пъти

Синът на Марадона е в реанимация заради COVID-19

Диего Марадона-младши, в момента е в реанимация с коронавирус, пише gong.bg.  Вчера баща му почина на 60-годишна възраст.

34-годишният мъж бе приет в болница в Неапол на 14 ноември, след като състоянието му се влошило, съобщават медиите.  Диего-младши се тествал в началото на месеца заради симптоми на COVID-19, включително висока температура и кашлица.

Новината съобщи италианският журналист Танкреди Палмери, който добави следното: „Известен жълт телевизионен водещ го потърси по телефона, за да получи реакцията му. По този начин Диего-младши научил, че е загубил баща си“.



автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !