Шефката на НДК Андрияна Татарова на...

Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...

ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)

Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...

Пуснаха тийзър на най-новия филм на Лео ди Каприо и Пол Томас Андерсън

отпечатай новината

20.03.2025 15:59 | Видян 716 пъти

Пуснаха тийзър на най-новия филм на Лео ди Каприо и Пол Томас Андерсън

Актьорът Леонардо ди Каприо и режисьорът и сценарист Пол Томас Андерсън се обединяват със "стрелящи оръжия" в първите кадри от „Една битка след друга“, в кината на 26 септември. Актьорският състав включва също Шон Пен, Теяна Тейлър и други.

Пол Томас Андерсън е известен още с работата си по Ще се лее кръв (2007) с Даниъл Дей-Люис, Магнолия (1999) с Том Круз и Буги нощи (1997) с Марк Уолбърг.

Вижте първият тийзър-трейлър на филма:

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !