Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кондьо отново на съд

отпечатай новината

14.05.2010 11:00 | Видян 4828 пъти

Кондьо отново на съд

Съдебните неволи на чалга звездата Кондьо Савов не свършват с изтърпяната присъда за сводничество.

Този път той стана мишена на общински съветник от родния си Сливен. Веселин Балтов, собственик на “Дени 2003 - заложна къща”, съди Кондьо за клевета. В две публикации в местния печат певецът го обвинил в незаконна дейност, изнудване и лихварство. Спорът вече влезе в Районния съд в Сливен и кой крив, кой прав ще решава Темида.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !