НАЙ-НОВИ
“Оста на живота“ с премиера на...
Български филм дебютира на една от най-престижните...
Соня отново покори Метрополитън Опера
Въпреки всички глупости, които нещастен местен критик и...
Мис България 2011 Ваня Пенева подкара своята КИА Пиканто
04.07.2011 15:00 | Видян 4767 пъти
Най-красивата българка Ваня Пенева посети шоурума на Киа Моторс България за да вземе своята награда след като спечели титлата Мис България 2011. Малката градска кола подхожда на младата дама.
„Най-много ми харесва, че е малка и сладка. Смятам, че ми подхожда. Все пак това е първата ми кола и ще си я карам с удоволствие", каза самата Ваня.
Киа Пиканто е предназначена за градска среда. Компактната кола се управлява лесно, маневрира с лекота, а разходът й на гориво е нисък.
Колата е стегната, удобна за шофиране особено за градско кормуване. За начинаещия шофьор такава кола е предимство, защото ще се справя по-лесно с трафика.
Красавицата получи инструктаж от търговския директор на автомобилната компания Васил Колчагов как да подържа колата си в изправност.
Както при покупката на всяка кола Киа, Мис България също получи седем годишна гаранция за новото си Пиканто. Това е най-дългата фабрична гаранция в Европа, предлагана единствено от Киа Моторс.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
