Как да разпознаем истинското...

Българското кисело мляко е не просто храна, а символ на...

Гънс беше по-зле от мач на националите

Това, което гледахме днес като концерт на Guns'n'Roses,...

Атлас вадят нов албум "Между вчера и утре"

отпечатай новината

12.07.2011 11:20 | Видян 1924 пъти

Атлас вадят нов албум

След 25-годишна кариера една от най-оригиналните български групи – Атлас, се завръща с нов албум – „Между вчера и утре”.

Макар и в различни формации през всички тези години, Пепи Писарски и момчетата около него оцеляха. Защото композираха – и продължават да го правят! Музика  в традициите на най - фоничните поп и рок. Мелодии, които могат да се тананикат, помнят се. И не на последно място - заради посланията в песните си – любов, любов и пак любов. Послания вечни колкото и светът.

В същото време Атлас – съзнателно или не дотам, избягваха излишната медийна шумотевица. Тъй като за тях е важна преди всичко музиката.  Пепи Писарски и другите около него представят рядката порода артисти, които се обаждат само когато има какво ново да кажат.

Сега са тук - С цели 14 изпълнения.  Готови да разкажат своите чисто човешки истории. 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !