НАЙ-НОВИ
Цеца развя бг знамето в РСМ: ФОТО И...
В спортната зала „Гемиџии“ във Велес се състоя концерт...
Нора Недкова приютила Шермин в дома...
Приятелството между Нора Недкова и Шермин приключило с...
Гроздева след отпадането: Снощи се почерпих с приятели
03.08.2012 12:15 | Видян 2619 пъти
Мария Гроздева, която не успя да се класира за финала на спортната стрела с пистолет на 25 метра на Олимпиадата в Лондон, сподели, че не прави трагедии след отпадането.
"Добра спах. Отпаднах, какво да се прави. Снощи излязохме, почерпих се с приятели. Олимпиадата свърши за мен, колкото и да не ми се искаше", коментира двукратната олимпийска шампионка.
"Това, което направих в бързата стрелба, беше уникално. Досега само на тренировка го бях правила, но никога на състезание. Да ударя максимума 300, беше чудесно. Но накрая се оказа недостатъчно. С този резултат станах пета в Пекин и влязох на финала. Сега обаче се вижда, че конкуренцията е още по-жестока", каза още пред Нова телевизия Мария Гроздева.
"Ще продължа да се занимавам със стрелба, какво да правя. Това го умея най-добре, с друго не мога да се занимавам. Не мисля за отказване. Но ако съм само по последните места, тогава вече ще се откажа", добави легендарната ни спортистка.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Гроздева: Чака ме 7-а олимпиада, не се отказвам
Мария Гроздева се отказва от Олимпиадата?
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

