НАЙ-НОВИ
Как Брижит Бардо шокира света с...
Брижит Бардо, която почина на 91 години на 28 декември...
Принц обвинен за 4 изнасилвания и още...
Членове на норвежкото кралско семейство за първи път...
Матеус и три секс бомби в ново риалити
14.05.2013 15:30 | Видян 3373 пъти
Бившият национален селекционер на България Лотар Матеус е потвърдил участие в ново риалити в Германия, съобщават немските медии. В проекта на ProSiebenSat.1 MediaGroup "Йелоу прес" ще участват 10 известни личности.
Камери ще ги следят непрекъснато в тяхното ежедневие. Освен Матеус със сигурност ще участват и три секс бомби, натрупали популярност в подобни или други шоупрограми, както и с разголването си.
Това са Джеорджина, Джина-Лиза Лофинк и Микаела Шефер. Последната обяви миналата година, че няма нищо против да се пробва с известния като голям любител на жените Лотар, пише 24 часа.
"Той е точно мой тип. Носи костюми, на възраст е, която ме привлича, има косми по гърдите, винаги носи тридневна брада и има добър лайфстайл", заяви еротичният модел.
Снимка: Фейсбук
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
