НАЙ-НОВИ
Азиатски фестивал 2025 – Азия оживява...
На 14 юни 2025 г. (събота) Южен парк II (зад музея...
Джизъса, Н.Карабойчева, Алисия и...
Последна епична, динамична и супер весела битка за...
Гуджунов: Върнах си надеждата
29.12.2014 14:41 | Видян 2441 пъти

„Обадиха ми се от Сиатъл. Те ме помнят още, още ме помнят. Адски се радвам”, радва се певецът. До момента в дарителската сметка на певеца са събрани 11 хил. лв.
„Май прескочих трапа. Наистина. И ми се ще да благодаря на всички доктори, които се постараха, нещата да станат нормални”, казва Гуджунов.
От социалното и културното министерства обещаха законодателни промени, за да може певецът да получи пожизнена награда. И не само той, а и всички изпълнители от това поколение.
Късно снощи се проведе и благотворителният концерт „Надежда за Борис Гуджунов”. На сцената на Sofia Live Club трябваше да се съберат някои от най-любимите български изпълнители. Любо Киров, „Акага”, Дичо, Митко Кърнев, Поли Генова и LaTiDa, Мария Илиева, Наско от БТР, Рафи Бохосян&FM (funky miracle) и др. изразиха подкрепата си за Гуджунов. Събраните средства от концерта ще подпомогнат финансово 73-годишния певец.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !