Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Глория яхна "Мустанг"

отпечатай новината

02.08.2016 16:52 | Видян 3029 пъти

Глория яхна

Глория яхна лъскав "Мустанг" и събра очите на многобройните си фенове, пише "Всеки ден". Кралицата на фолка публикува няколко снимки с автомобила в профила си в социалната мрежа, анонсирайки: "Обичам, както обича ми се, живея, както живее ми се...". Почитателите на изпълнителката на "пясъчните кули" веднага предположиха, че може би фотосите са кадри от предстоящ клип към ново парче. Засега обаче Глория не разкрива да подготвя нова песен.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !