Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ал Бано и Ромина се събират отново

отпечатай новината

18.07.2013 09:45 | Видян 3642 пъти

Ал Бано и Ромина се събират отново

Легендарният италиански дует Ал Бано и Ромина Пауър се събират отново след 19 години творческа раздяла. Бившите съпрузи, които имат заедно четири деца, ще изнесат първия си съвместен концерт от 19 години насам тази есен.

За място на изявата те са избрали Москва, където ще пеят на 17 и 18 октомври. Ал Бано и Ромина Пауър имат много фенове в Русия, където особено популярен е фестивалът на италианската песен в Сан Ремо, в който те участваха често.

След личната и творческа раздяла с Ромина Пауър, Ал Бано се обвърза с Лоредана Лечизо, която му роди две деца. После двойката също се раздели. През последните 19 години Ал Бано и Ромина Пауър си размениха доста обвинения, основно заради безследно изчезналата им дъщеря Иления.

Снимка: бта

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !